Tuvalet Tıkanıklığı Açma Buca - Su Kaçağı Tespiti Buca,Tuvalet Tıkanıklığı Açma,Petek Temizleme Eko Tesisat buca

İçeriğe git

Ana menü:

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Buca

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Buca
Kameralı Robot Cihazlarla Açıyoruz
Firmamız Eko tesisat, teknolojinin yeni ürünü olan boru içi kameralı görüntüleme cihazları ile, söz konusu tıkalı olan bölgeyi tarar, görüntüleme esnasında tıkayan nesneleri size kamera ile gösterebilir, tıkanan tuvalet, alaturka yada alafranga olabilir, kullanmış olduğumuz cihazlar her türlü gider borularının içini rahatlıkla tarayabilir ve sorunun sebebini bulabilir.
Tuvaletlerde yaşanan tıkanıklığın sebebi bulunduktan sonra robot cihazlarla etrafa zarar vermeden, kırmadan dökmeden tıkanıklığı kısa sürede açarız. Eğer tıkanıklık logar ile bağlantılı ise endişe etmeyin, firmamız logar içi görüntüleme cihazları ile logarda yaşanan tıkanıklıkları da çözüme kavuşturmaktadır.
Tuvalet Taşma Yapıyor ?
Tuvaletlerde taşma sorunu genellikle bina önündeki logarın tıkanmasından yada diğer dairelerde ki tıkanan boru hatlarından meydana gelebilir, böyle bir durumda öncelikle bina yöneticinize durumu bildirin logardan kaynaklanan bir durumsa, logar tıkanıklığı açma cihazı ile müdahale edilmesi gerekir, sorun alt kat komşunuzdan kaynaklanıyor ise, söz konusu tıkanıklık yaşanan dairede kameralı cihazlarla kontrolleri sağlanıp robot cihazlarla tuvalet tıkanıklığına müdahale edilmesi gerekir.
Sifonu Çekince Pislikler Gitmiyor ?
Sisfonu çektiğinizde pislikler gitmiyor ve taşma yapıyorsa öncelikle tuvalet giderine attığınız nesneleri düşünün, böyle bir nesne attıysanız, ve giderin hemen ağzında takılı kaldıysa bir tel yardımı ile müdahale edn ancak söz konusu cisim giderde ilerlemiş ve görünmüyor ise, mutlaka Eko tesisat firmamızdan destek almalısınız. Firmamız kameralı cihazlar ve tuvalet açma robotları ile kısa sürede tıkanıklığı açmaktadır.
Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım ?
Tuvalet giderleri, içine atılmaması gereken maddelerin atılması sonucu tıkanır, bazende alt kattaki komşunuzun gider boruları tıkandıysa da sizi etkiler, tuvalet açma için pimaş açıcı kimyasallar kullanmak yada internette yüzlerce yayınlanan tuvalet nasıl açılır videoları ile zaman kaybetmeyin.
Çünkü bu tür videolarda kullanılan kimyasal maddeler, tuvaletteki pimaş borularına zarar verir, hatta alt kattaki komşunuzun tuvaletine su sızdırabilir, çükü pimaş boruları çatlar yada erirse zamanla damlama yapar bu damlacıklar alt kattaki komşunuzun tavanında kararma daha sonra rutubet ve kısa süre içerisinde su sızıntısına sebep olur.
Tuvalet Açma Fiyatları
Tuvalet açma fiyatları dairenizde ki arızalı tuvalet sayısına göre değişmektedir. İzmir'in tüm ilçelere aynı fiyata hizmet veren firmamız ile iletişim kurarak tuvalet açma hizmetinden sizde yaralanın. Bizi arayarak servis kaydı oluşturabilir, soruna kısa sürede müdahale talebinde bulunabilirsiniz.tuvalet tıkanıklığı açma buca,tuvalet tıkanıklığı açma buca,tuvalet tıkanıklığı açma buca,tuvalet tıkanıklık açma buca,
Banyonuzu yeni tadilat yaptırdınız bir alt kata su kaçağı oluştu,fayansların kırılmasından korkuyorsanız firmamızı arayın kırıp dökmeden su kaçağını tespit edelim
Evinizdeki her türlü pissu borusu tıkanıklıklarında evinizi kırıp dökmeden kameralı ve robotlu cihazlar lavabo tuvalet tıkanıklığınızı açıyoruz
Kalorifer Kombi ve Peteklerinizi makina ve kimyasallar ile temizliyor %30 lara varan yakıtta tasarruf sağlıyoruz
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön